БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! ЗДОРОВІ ХАРЧОВІ ЗВИЧКИ. ЛІКАР-ДІЄТОЛОГ ЖДАНОВИЧ О. В. Здоров’я – це стан фізичної, психічної та душевної гармонії людини, а також - її соціальна адаптованість. Основним фактором, що формує здоров’я – є їжа. Відтак, як їжа впливає на наше здоров’я? Що таке «раціональне харчування»? Як правильно вибирати продукти, на ...
ТВОРИ! ЖИВИ! ЛЮБИ! - ХУДОЖНІЙ ТЕКСТИЛЬ: БАТИК Поняття «художній текстиль» вміщає у себе багато технік. Це і килими та гобелени, які вчилася ткати Маша у першій частині випуску. І вишивка, і клаптикове шиття. Та найбільше нашій ведучій Тані припала до душі техніка гарячого батику. Тож у продовженні ...
ТВОРИ! ЖИВИ! ЛЮБИ! - ХУДОЖНІЙ ТЕКСТИЛЬ: КИЛИМИ І ГОБЕЛЕНИ Високий інтерес до ручної праці нині заполонив світ. Ми хочемо купувати фермерські продукти, пити крафтову каву, обирати меблі та декор ручної роботи. Адже ніщо не зрівняється з річчю, в яку людина вклала свою працю, тепло рук і унікальний зміст. Тож ...
14+ - ГОЛОС ЗА КАДРОМ Чи можна потрапити в актори дубляжу без спеціальної освіти? Раніше дітей озвучували дорослі, але чому зараз так не роблять? Чи допускається імпровізація під час озвучування?
Відповіді на ці та інші запитання про озвучення кінопродукції дізнавайтеся у новій програмі проекту «14+» ...
МУЗЕЙНІ КОЛЕКЦІЇ. ВТРАТИ ТА ПОШУКИ У новому фільмі "Музейні колекції. Втрати та пошуки" ми розкажемо про найтрагічніший період у Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків: про втрати та пошуки мистецьких зібрань. А ще ви дізнаєтесь справжні детективні історії з тривалими пошуками, складними перемовинами ...
Джерело мистецтв. Симфонізм: світогляд і мистецтво (Б. Кривопуст) Застосовне нині в багатьох сферах поняття симфонізму народилося в музиці. У перекладі з грецької означає «співзвуччя» – тобто гармонійне звучання. Симфонічний оркестр теж звідти, і якраз його грою досягається найбільш всеохопне та злагоджене виконання музичного твору.
Гість «Джерела мистецтв» – ...
МІСЦЕ ПІД СОНЦЕМ. СВІТЛАНА КУЛЬЧИЦЬКА. КІНО, ЩО ЛІКУЄ Що ви знаєте про сеанси кінофототерапії? Це унікальний напрямок, в якому людина може зняти фільм про себе самого, щоб інакше побачити своє життя. Ми пропонуємо вам дізнатися більше про сеанси кінофототерапії у новій програмі проекту «Місце під сонцем» від творця ...
Мир Православия. Выпуск от 8 августа 2020 г. • Храмы села Цибли. История святынь
• Великомученик и целитель. День памяти святого Пантелеймона
• «Город каштанового счастья». Художественный проект о Киеве
• «Веселка TV». Как учатся будущие звезды телевидения
Світ Православія. Випуск від 8 серпня 2020 року • Храми села Циблі. Історія святинь
• Великомученик і цілитель. День пам’яті свято Пантелеймона
• «Місто каштанового щастя». Мистецький проект про Київ
• «Веселка TV». Як навчаються майбутні зірки телебачення
ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ. ЕКОЛОГІЧНА СИТУАЦІЯ В УКРАЇНІ Глобальна проблема зміни клімату не розрізняє національностей, мов або політичних поглядів, що показує, наскільки ми залежимо один від одного. Які екологічні проблеми назрівають в Україні та світі? І чи може людина змінити своє життя так, щоб врятувати планету від найгірших ...
14+ - ДУБЛЯЖ Чи перевтілюється актор дубляжу в героя, якого дублює, чи це просто робота голосом? Які потрібні акторські здібності під час озвучування? Як вдається одному актору говорити різними голосами в одному фільмі чи мультику?
Відповіді на ці та інші запитання про дубляж ...
ЦЕРКВА І СУСПІЛЬСТВО, ВИПУСК 182 Як карантин в Україні впливає на домашнє насильство? Про це дізнавайтеся у новій програмі проекту «Церква і суспільство».
Гість нашої програми – Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.
БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! - СХУДНЕННЯ, ЧАСТИНА 2. ЛІКАР-ДІЄТОЛОГ ЖДАНОВИЧ О. В. Які основні порушення харчування призводять до набору маси тіла? Яка дієта найбільш ефективна щодо схуднення? Чи потрібно виключати будь-який прийом їжі в нічний час?
Відтак, в наступному випуску програми проекту "Будьте здорові!" ми продовжимо говорити про схуднення.
У нас в ...
ЛІТОПИС. ВІДЛУННЯ ЕПОХ - МИСТЕЦТВО ЯК ДЖЕРЕЛО НАТХНЕННЯ «Художник – це людина, яка пише те, що можна продати. А хороший художник – це людина, яка продає те, що пише», - так вважав Пабло Пікассо, один з найвідоміших і найдорожчих художників у світі.
Відтак, чи можна навчаючись самотужки стати ...
14+ - ЦІКАВА ІНФОРМАТИКА А чи знали ви, що близько 40 років тому на популярному нині факультеті інформатики та обчислювальної техніки (ФІОТ) у КПІ навчалися переважно дівчата? Вони становили навіть не половину, а 80% студентів! І що жінки у програмуванні можуть бути успішнішими за ...
ЦЕРКВА І СУСПІЛЬСТВО, ВИПУСК 181 У новій програмі проекту «Церква і суспільство» керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній розповів про ситуацію з храмом Святої Софії у Стамбулі.
Трансляція Божественної літургії з Києво-Печерської Лаври З нагоди вшанування дня Хрещення Русі - пряма трансляція Божественної літургії з Києво-Печерської Лаври.
Коментує архімандрит Аліпій (Світличний)
ЛІТОПИС. ВІДЛУННЯ ЕПОХ. ВЕЛОПРОГУЛЯНКИ «Коли я бачу дорослу людину на велосипеді, я спокійний за людство», – зазначав Герберт Велз. І справді, любов до «двоколісного друга» дедалі більше охоплює світ. Сьогодні важко знайти людину, яка б не знала, що таке «швидкі ноги», а саме так ...
"Громадянська позиція" - "Атомна енергетика України". Сучасний світ активно рухається в сторону чистих і поновлюваних джерел енергії. Це пов'язано як з новими технічними викликами, так і з необхідністю обмежити глобальне потепління на планеті. Україна не стоїть осторонь, і, ратифікувавши Паризьку угоду, фактично підписалася під завданням - ...
"14+" - "ЮНІ ВИНАХІДНИКИ" Усі ми в курсі пригод корабля Crew Dragon компанії Ілона Маска SpaceX. А чи всі ми знаємо, що програмне забезпечення для нього, зокрема, писав уродженець Житомирщини Олексій Пахунов?
Одиниці (а то й немає таких) не дивилися «Титаніка», «Гаррі Поттера» чи ...
БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! - СХУДНЕННЯ. ЛІКАР-ДІЄТОЛОГ ЖДАНОВИЧ О. В., частина 1 У всі часи людина хотіла бути багатою, гарною та здоровою. Тож, які фактори впливають на розвиток зайвої ваги та ожиріння? До чого може призвести зайва вага? Які можуть бути помилки на етапі схуднення?
Відповіді на ці та інші запитання про ...
31.07.20 Євангеліє на кожен день та думки святих Щодня о 8.00, 12.00 та 18.00 дивіться на телеканалі «Глас» програму «Євангеліє на кожен день» з тлумаченням святих отців Церкви.
30.07.20 Євангеліє на кожен день та думки святих Щодня о 8.00, 12.00 та 18.00 дивіться на телеканалі «Глас» програму «Євангеліє на кожен день» з тлумаченням святих отців Церкви.
29.07.20 Євангеліє на кожен день та думки святих Щодня о 8.00, 12.00 та 18.00 дивіться на телеканалі «Глас» програму «Євангеліє на кожен день» з тлумаченням святих отців Церкви.