9.04.20 Євангеліє на кожен день та думки святих Щодня о 8.00, 12.00 та 18.00 дивіться на телеканалі «Глас» програму «Євангеліє на кожен день» з тлумаченням святих отців Церкви.
8.04.20 Євангеліє на кожен день та думки святих Щодня о 8.00, 12.00 та 18.00 дивіться на телеканалі «Глас» програму «Євангеліє на кожен день» з тлумаченням святих отців Церкви.
ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ. СТРАХУВАННЯ Сьогодні в Україні є дві форми страхування: добровільне і обов'язкове. Обов'язкове включає 47 видів. Щоб здійснювати кожен з них, необхідна ліцензія від Національної комісії, що регулює це питання. Тож, у чому суть обов'язкового і добровільного страхування і як його здійснюють? ...
"14+" - "ПРОФЕСІЯ - ПІЛОТ" Жінок-пілотів у світі менше 5 % і серед них є українки! Тож, що потрібно, аби жінка стала пілотом справжнього літака? Де і як навчають бути пілотом? Чи складно дівчині в чоловічому колективі?
Про все це дізнавайтеся у новому випуску проекту ...
7.04.20 Євангеліє на кожен день та думки святих Щодня о 8.00, 12.00 та 18.00 дивіться на телеканалі «Глас» програму «Євангеліє на кожен день» з тлумаченням святих отців Церкви.
ЦЕРКВА І СУСПІЛЬСТВО, ВИПУСК 169 Напередодні свята Благовіщення Божої Матері, у новій програмі проекту телеканалу «Глас» - "Церква і суспільство" ми поговоримо про жіноцтво: роль жінки у Церкві і суспільстві.
Гість нашої програми – Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.
Світ Православія. Випуск від 4 квітня 2020 р. • Допомога в єпархіях в умовах пандемії
• Прп. Марія Єгипетська, житіє, храм
• Наші святині. Любеч - батьківщина преподобного Антонія Киево-Печерського
• Портрет поета. Архімандрит Пафнутій (Мусієнко)
6.04.20 Євангеліє на кожен день та думки святих Щодня о 8.00, 12.00 та 18.00 дивіться на телеканалі «Глас» програму «Євангеліє на кожен день» з тлумаченням святих отців Церкви.
"14+" - "ПРОФЕСІЯ - ПІЛОТ" Жінок-пілотів у світі менше 5 % і серед них є українки! Тож, що потрібно, аби жінка стала пілотом справжнього літака? Де і як навчають бути пілотом? Чи складно дівчині в чоловічому колективі?
Про все це дізнавайтеся у новому випуску проекту ...
5.04.20 Євангеліє на кожен день та думки святих Щодня о 8.00, 12.00 та 18.00 дивіться на телеканалі «Глас» програму «Євангеліє на кожен день» з тлумаченням святих отців Церкви.
4.04.20 Євангеліє на кожен день та думки святих Щодня о 8.00, 12.00 та 18.00 дивіться на телеканалі «Глас» програму «Євангеліє на кожен день» з тлумаченням святих отців Церкви.
3.04.20 Євангеліє на кожен день та думки святих Щодня о 8.00, 12.00 та 18.00 дивіться на телеканалі «Глас» програму «Євангеліє на кожен день» з тлумаченням святих отців Церкви.
2.04.20 Євангеліє на кожен день та думки святих Щодня о 8.00, 12.00 та 18.00 дивіться на телеканалі «Глас» програму «Євангеліє на кожен день» з тлумаченням святих отців Церкви.
1.04.20 Євангеліє на кожен день та думки святих Щодня о 8.00, 12.00 та 18.00 дивіться на телеканалі «Глас» програму «Євангеліє на кожен день» з тлумаченням святих отців Церкви.
Мир Православия. Выпуск от 28 марта 2020 г. • День памяти Димитри Киевской
• 40 Севастийских мучеников
• День памяти прп. Алексея Голосеевского
• Преподобный Иоанн Лествичник
Світ Православія. Випуск від 28 березня 2020 р. • День пам’яті Димитри Київської
• 40 севастійських мучеників
• День пам’яті прп. Олексія Голосіїського
• Преподобний Іоанн Лєствичник
Церква і суспільство, випуск 167 Як визначають день Пасхи? Чому дати Христового Воскресiння у православних i римо-католикiв iнодi збiгаються? Чи завжди була рiзна дата святкування Великодня?
Відповіді на ці та інші запитання про дату святкування Пасхи, дізнавайтесь у новому випуску проекту телеканалу «Глас» - "Церква ...
Світ Православія. Випуск від 21 березня 2020 р. • Заходи в УПЦ щодо коронавірусу. Рішення Синоду УПЦ
• Собор усіх преподобних Києво-Печерських
• День пам’яті свт. Луки Кримського
• Корецька ікона Божої Матері
• Хрестопоклонна неділя
"КАМО ГРЯДЕШИ?" - "ХРИСТИЯНСТВО І МАРНОВІРСТВО" Нерідко шукаючи свій шлях до Бога, людина губиться між вірою та марновірством. Поглинаючись у традиції свят, людина забуває про їхню духовну сторону.
Що ж таке марновірство, і як правильно очищати своє християнське життя від нього? Де проходить межа між вірою ...
ЛІТОПИС. ВІДЛУННЯ ЕПОХ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЛІСІВ 21 березня увесь світ відзначає Міжнародний день лісів. «Немає нічого винахідливішого за природу», - цей афоризм відомий ще із часів Римської імперії. І справді - якою б досконалою не видавалися найсучасніші досягнення цивілізації, людина завжди повертається до природних джерел, звідки ...
14+ - НЯНІ Як впоратися зі своїми дітьми чи з чужими? Які методи виховання ніколи не застосовуються до дітей? Що треба знати і вміти, аби бути професійною нянею?
Ми пропонуємо більше дізнатися про виховання дітей у новому випуску проекту "14+" - "Няні".
ЛІТОПИС. ВІДЛУННЯ ЕПОХ. - ЦІКАВА МАТЕМАТИКА Математика – це така наука про довколишній світ, як і фізика, хімія чи астрономія, але її не видно, навіть під мікроскопом. Щоб зрозуміти логіку чисел, потрібно бодай трішечки уяви. Відтак, як перетворити математику із обов’язкового предмета на улюблений? Чи престижна ...
ТВОРИ! ЖИВИ! ЛЮБИ! - ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТ Сьогодні до електротранспорту можна віднести не тільки електромобілі, але й гіробборд, моноколесо і не тільки… Всі електрокари це, перш за все, – комфорт, безпека, економічність, та головне – турбота про довкілля. Які ж вони в обслуговуванні, де їх можна заряджати ...
ЦЕРКВА І СУСПІЛЬСТВО, ВИПУСК 166 Як відрізнити засудження від розміркування? Які є реальні докази існування Бога? Як правильно вийти заміж: за коханням чи з розрахунку? Відповіді на ці та інші запитання телеглядачів дізнавайтесь у новому випуску проекту телеканалу «Глас» - "Церква і суспільство".
Гість нашої ...
БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! ВИРАЗКА ШЛУНКА Найпоширеніше захворювання, з яким звертаються до гастроентеролога це – виразкова хвороба шлунку. Тож, чи є різниця між болем при виразці шлунка та дванадцятипалої кишки? Які є сучасні методи діагностування та лікування виразкової хвороби? Чи можна заразитися виразкою шлунку?
Відповіді на ...
Мир Православия. Выпуск от 14 марта 2020 г. • Неустанная молитва. В Киевском храме началось чтение Неусыпной Псалтыри
• Помолиться перед чудотворным образом. На Киевщине пребывает икона Божьей матери «Страстная»
• Время добрых дел продолжается. Благотворительные мероприятия УПЦ
• День рождения Тараса Шевченко. Как вспоминали поэта в епархиях ...
Світ Православія. Випуск від 14 березня 2020 р. • Неустанна молитва. У Київському храмі розпочалося читання Неусипного Псалтиря
• Помолитися перед чудотворним образом. На Київщині перебуває ікона Божої матері «Страсна»
• Час добрих справ триває. Благодійні заходи Української Православної Церкви
• День народження Тараса Шевченка. Як згадували поета ...
Неустанна молитва. У Київському храмі розпочалося читання Неусипного Псалтиря Великий піст – час покаяння і молитовних подвигів. За кількарічною традицією в Київській і Волинській духовних школах лунатиме цілодобова молитва. В академічному храмі Київської духовної академії і семінарії читання Неусипного Псалтиря розпочали 8-го березня, у день Торжества Православія.
Помолитися перед чудотворним образом. На Київщині перебуває ікона Божої матері «Страсна» 11-го березня до селищ Баришівка та Пасічна прибула чудотворна ікона Божої Матері «Страсна». Наша знімальна група навідалася туди, аби дізнатися історію Образа та помолитися перед святинею.
Події у Православному світі з 7 по 14 березня 2020 р. Як просуваються роботи з ремонту Собору Паризької Богоматері, та чи можна зараз відвідувати богослужіння в храмах Віфлеєма? Про це і не тільки ви дізнаєтесь у міжнародних новинах.
Час добрих справ триває. Благодійні заходи Української Православної Церкви В єпархіях Української Православної Церкви продовжують допомагати ближнім. Які заходи відбулися цього тижня в Запорізькій і Криворізькій єпархіях – дивіться далі.
День народження Тараса Шевченка. Як згадували поета в єпархіях України 9-го березня українці згадували поета, письменника, художника – Тараса Шевченка. Духовенство єпархій Української Православної Церкви теж долучилося до вшанування пам’яті Кобзаря.
Великий спорт і молитва. Шлях від боксерського рингу до храму Христос говорив Своїм учням, що ніхто не може прийти до Нього, якщо Отець Небесний не покличе його. Хтось із нас прокладає собі стежку до Бога ще в дитинстві, а хтось уже в зрілому віці – здобувши професію, досягнувши значних успіхів, ...
МУЗЕЙНІ ХРАНИТЕЛІ. АНТИЧНА КОЛЕКЦІЯ ХАНЕНКІВ «Творіння геніїв за своєю суттю не повинні належати тільки тим, хто ними володіє. Художній твір – надбання, яке належить усім... Ось чому в дарах жертводавців музеям воістину слід визнати тільки щедре повернення належного» - казав Богдан Іванович Ханенко. У новому ...
Просимо Господа про прощення і милосердя. Читання Великого покаянного канону У перший тиждень Великого посту в православних храмах звершується читання Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського. Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершував богослужіння в обителях Києва.