26.01.20 Євангеліє на кожен день та думки святих Щодня о 8.00, 12.00 та 18.00 дивіться на телеканалі «Глас» програму «Євангеліє на кожен день» з тлумаченням святих отців Церкви.
25.01.20 Євангеліє на кожен день та думки святих Щодня о 8.00, 12.00 та 18.00 дивіться на телеканалі «Глас» програму «Євангеліє на кожен день» з тлумаченням святих отців Церкви.
24.01.20 Євангеліє на кожен день та думки святих Щодня о 8.00, 12.00 та 18.00 дивіться на телеканалі «Глас» програму «Євангеліє на кожен день» з тлумаченням святих отців Церкви.
МОНАСТИРІ УКРАЇНИ - ЗВІРИНЕЦЬКИЙ МОНАСТИРЬ. КВІТКА ПРОКВІТЛИХ ПЕЧЕР Київ – сучасне місто, забудоване багатоповерховими будівлями у зухвалому модерновому стилі. Але саме в цих хащах - елітних забудовах, особливою красою виділяється Звіринецький Свято-Михайлівський чоловічий монастир. Цей монастир – найпрекрасніша квітка Православ’я, яка проквітла завдяки духовним подвигам своїх насельників.
Хто ...
23.01.20 Євангеліє на кожен день та думки святих Щодня о 8.00, 12.00 та 18.00 дивіться на телеканалі «Глас» програму «Євангеліє на кожен день» з тлумаченням святих отців Церкви.
ЛІТОПИС. ВІДЛУННЯ ЕПОХ. НАРОДНІ МАЙСТРИ «Творчість – це загадка, яку митець загадує сам собі», – казав поет Станіслав Єжи Лец. Причому розгадати її іноді не можуть навіть прийдешні покоління. Та від цього мистецький витвір стає ще цікавішим.
Тож, що відрізняє професійні роботи декоративно-ужиткового мистецтва від ...
22.01.20 Євангеліє на кожен день та думки святих Щодня о 8.00, 12.00 та 18.00 дивіться на телеканалі «Глас» програму «Євангеліє на кожен день» з тлумаченням святих отців Церкви.
Про пошуки найважливішого. Як народжувався фільм «Де ти, Адаме?» Людина шукає Бога. І Бог шукає людину. Ще від часів гріхопадіння і донині, кличе він: «Де ти, Адаме?» А людина часто ховається у своєму світі, не поспішаючи вийти назустріч Творцю. «Де ти, Адаме?» Саме так називається новИй український документальний фільм-подорож, ...
БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! СЕРЦЕВА НЕДОСТАТНІСТЬ. ЛІКАР-КАРДІОЛОГ ГОЛУБ Н. С. Що спричиняє серцеву недостатність? Чи набирають зайву вагу пацієнти з серцевою недостатністю? Як можна відрізнити кашель при серцевій недостатності від бронхіту?
Відповіді на ці та інші запитання про cерцеву недостатність дізнавайтесь в новому випуску програми проекту "Будьте здорові" - "Серцева ...
21.01.20 Євангеліє на кожен день та думки святих Щодня о 8.00, 12.00 та 18.00 дивіться на телеканалі «Глас» програму «Євангеліє на кожен день» з тлумаченням святих отців Церкви.
14+ - ВАЖКА АТЛЕТИКА Що таке силовий спорт? З якого віку можна займатися важкою атлетикою? Що відчуваєш в момент спортивної перемоги або як пережити невдачі? Як правильно харчуватися спортсмену-важкоатлету?
Відповіді на ці запитання, а також про спортивні досягнення нашого силача Василя Вірастюка з вуст ...
Світ Православія. Випуск від 18 січня 2020 р. • На березі біблійної ріки. Як освячують воду в річці Йордані
• Нагадати про важливість кожного життя. У Києво-Печерській Лаврі молилися про ненароджених дітей
• «День паломника» в мінській обителі. Репортаж із заходу
• Різдво в картинах. Художня виставка в ...
Мир Православия. Выпуск от 18 января 2020 г. • На берегу библейской реки. Как освящают воду в реке Иордан
• Напомнить о важности каждой жизни. В Киево-Печерской Лавре молились о нерождённых детях
• День паломника в минской обители. Репортаж с мероприятия
• Рождество в картинах. Художественная выставка в ...
Церква і суспільство, випуск 158 Про свято Богоявлення дізнавайтесь у новому випуску проекту телеканалу «Глас» - «Церква і суспільство».
Гість нашої програми – Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.
ЦЕРКВА І СУСПІЛЬСТВО, ВИПУСК 157 Про свято Обрізання Господнє дізнавайтесь у новому випуску проекту телеканалу «Глас» - «Церква і суспільство».
Гість нашої програми – Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.
ТВОРИ! ЖИВИ! ЛЮБИ! - АКВАФЕРМА: РАКИ Що вам спадає на думку, коли ви чуєте слово «ФЕРМА»? Велика рогата худоба, гектари чорноземів, пташине господарство... А що, як ми скажемо, що мешканці ферми можуть бути водоплавними?
Про таку чудо-ферму, де вирощують раків, ми познайомимо вас у наступному випуску ...
Світ Православія. Випуск від 11 січня 2020 р. • Де стоїть головна ялинка планети? Репортаж із Віфлеєма
• Святковий настрій Урочисті заходи в єпархіях Української Православної Церкви
• В очікуванні свята. Як готувалися до свята Різдва Христового в одній з недільних шкіл Києва
• Обитель, у якій завжди ...
Мир Православия. Выпуск от 11 января 2020 г. • Где стоит главная елка планеты? Репортаж из Вифлеема
• Праздничное настроение. Торжественные мероприятия в епархиях Украинской Православной Церкви
• В ожидании праздника. Как готовились к празднику Рождества Христова в одной из воскресных школ Киева
• Обитель, в которой всегда ...
Будьте здорові - Ішемічна хвороба серця. Лікар-кардіолог Голуб Н. С. Які найбільш характерні прояви ішемічної хвороби серця? Чи впливає окружність талії у чоловіків і жінок на розвиток ішемічної хвороби? Чи пов’язана ішемічна хвороба серця з підвищенням холестерину?
Відповіді на ці та інші запитання про ішемічну хворобу серця дізнавайтесь в новому ...
14+ - Різдво 2020 Коли робиш щось своїми руками, завжди відчуваєш піднесення і натхнення, особливо, якщо бажаєш відчути різвяний настрій у своїй домівці. Як же зробити святковий декор власними руками?
Про це дізнавайтеся в різвяному випуску проекту "14+"
КАМО ГРЯДЕШИ? УСИНОВЛЕННЯ ДІТЕЙ Усиновлення дитини – крок не менше відповідальний, аніж народження власної. Проте часто люди балансують між двома крайнощами. Як же зрозуміти, чи ви дійсно готові до усиновлення? Про що варто дізнатися завчасно? Чи необхідно радитися з дітьми, які вже є в ...
Культурно-мистецький рух української діаспори після Другої світової війни (С. Козак) Для когось можливість залишитися українцем означає взяти батьківщину в серце й осісти на чужині.
1945 рік. Місто Аугсбург у Німеччині. Українськими вченими в еміграції створено УВАН – Українську вільну академію наук, а в місцевій періодиці з’являється оголошення: усе, що видаватиметься ...
ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ. БЛАГОДІЙНІСТЬ НА РІЗДВО Під час різдвяних свят, ми повинні згадувати особливо тих, хто потребує нашої допомоги. Отже, саме про благодійність ми поговоримо у новій програмі проекту "Громадянська позиція".
Наша співрозмовниця – директор Українського форуму благодійників Поліна Нюхіна.
о. Олександр Клименко "Чи знала, Діво, Ти?" (Mary, Did You Know?) ПРЕМ'ЄРА кліпу "Чи знала, Діво, Ти?"
у виконанні о. Олександра Клименка
автор слів – Mark Lowry
переклад українською – Денис Лозинський
композитор – Buddy Greene
аранжування – Володимир Гризлов, VGR-Studio
знімальна група:
режисер – Лариса Колосова
оператори – Валерій Шрамко, ...
Мир Православия. Выпуск от 4 января 2020 г. • Жизнь Церкви в цифрах и фактах
• Поделиться достижениями, обсудить перспективы. Конференции в Украине и за рубежом
• Помогать ближнему ежедневно. Социальная работа верующих
• Творческие, мастерские, креативные. Культурная жизнь в епархиях Украинской Православной Церкви
• Выше, быстрее, сильнее. ...
Світ Православія. Випуск від 4 січня 2020 р. • Життя Церкви в цифрах і фактах
• Поділитися досягненнями, обговорити перспективи. Конференції в Україні і за кордоном
• Допомагати ближньому щодня. Соціальна робота вірян
• Творчі, майстерні, креативні. Культурне життя в єпархіях Української Православної Церкви
• Вище, швидше, сильніше. ...
Світ Православія. Випуск від 28 грудня 2019 р. • Підсумки року. Збори духовенства Київської єпархі
• Поділитися радістю, допомогти ближньому. Благодійні заходи в єпархіях України
• 20 років плідної праці. Ювілей недільної школи Покровського собору Луцька
• Про пошуки найважливішого. Як народжувався фільм «Де ти, Адаме?»
• Різдво ...
Мир Православия. Выпуск от 28 декабря 2019 г. • Итоги года. Собрание духовенства Киевской епархии
• Поделиться радостью, помочь ближнему Благотворительные мероприятия в епархиях Украины
• 20 лет плодотворной работы. Юбилей воскресной школы Покровского собора Луцка
• О поисках самого важного. Как рождался фильм «Где ты, Адам?»
...
ЛІТОПИС. ВІДЛУННЯ ЕПОХ. ІСТОРИЧНИЙ РОМАН «Історія – це цвях, на який я вішаю свої картини», - так казав письменник Олександр Дюма. Його твори стали справжніми бестселерами. Та чи можна їх назвати історичними? Чи може історичний твір замінити підручник з історії? Чи можна назвати твір історичним, ...
ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ. ЗЕМЕЛЬНА РЕФОРМА Конституція України зазначає, що власником українських земель є народ України. Втім, за всі роки незалежної держави громадяни так і не отримали право вільно розпоряджатися цією власністю. Настав час вирішувати це питання. Тож, яким має бути ринок землі в Україні? Про ...
14+ - Орнітолог Який птах найкращий господар? Що робити, якщо знайшли на своєму балконі або горищі пташине гніздо? А чи правда, що коли ми беремо пташеня в руки, то його мама-птах вже не прийме пташеня? Чи можна годують птахів хлібом? Відповіді на ці ...
14+ - Реабілітолог птахів Птахи... саме це слово пробуджує незбориму жагу здійнятися за хмари, відчути радість польоту, подивитися на землю з небес. Лебедина вірність, орлиний зір, мудрість сови, стрімкість сокола, солов'їна мова — вислови, що яскраво свідчать про те, як нерозривно пов'язане життя людей ...
ЛІТОПИС. ВІДЛУННЯ ЕПОХ. 100-РІЧЧЯ МИКОЛИ ЛУКАША Чому коли йдеться про переклади українською, неодмінно згадують Миколу Лукаша? Чи здатен перекладач зіпсувати геніальний твір? І навпаки із посереднього зробити визначний? Якщо перекладач не знає мови оригіналу – це позначається на якості перекладу? Наскільки представлена українська література у перекладах ...